Inspekce, analýza, návrh a ochraňování vodního hospodářství

volná místa

V současné době nabízíme následující pracovní pozice.

PROJEKTANT/HIP VODOHOSPODÁŘ­SKÝCH STAVEB

Náplň práce
práce na projektových dokumentacích všech stupňů (STS, DUR, DSP, DPS)
zapojení do pracovního kolektivu čítajícího 10–12 odborníků
řešení vodohospodářské problematiky municipalit (vodovody, kanalizace vč. souvisejících objektů – ČOV, ÚV, PSOV atd.)
samostatné řešení projektů a spolupráce v kolektivu
alternativně projektový vedoucí – HIP
Požadujeme
SŠ/VŠ stavební, obor vodohospodářské stavby/životní prostředí nebo pozemní stavby
orientace v souvisejícím právu (stavební zákon, vodní zákon, ZoVaK atd.)
znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, související oborové programové nástroje)
znalost problematiky oceňování staveb výhodou (není podmínkou)
praxe v oboru min. 2–3 roky podmínkou
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
zajímavou a samostatnou práci
pracovní poměr na plný úvazek (37,5 hod/­týden), flexibilní pracovní dobu
mzdové osobní ohodnocení po zkušební době a dle vykonané práce – kvartální od­měny
sociální a stimulační fond – náborový příspěvek, věrnostní odměny, odměny k životnímu výročí, mimořádné odměny – za profesní kvalifikační růst, pracovní úspěchy, darování krevních složek
možnost ubytování za velmi výhodných podmínek v sídle společnosti
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
stravenkový paušál
Místo pracoviště
Praha 5 – Smíchov (blízko metra B)
Pracovní vztah
práce na plný či částečný úvazek

Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem životopis na projekce@vis-praha.cz.

Automechanik – řidič

Požadujeme
vyučení v technickém oboru
řidičský průkaz skupiny C, E (profesní osvědčení předností)
řidičský průkaz na obsluhu motorových vozíků vítán
svářečský průkaz vítán
dobrý zdravotní stav podmínkou
Nabízíme
zajímavou práci v malém perspektivním kolektivu
pracovní poměr na dobu neurčitou
pracovní dobu v běžném provozu 7.30 – 15.30 hod
stravenky
příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
skladový areál SSHR Čachovice, okres Mladá Boleslav

V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem stručný životopis na osob@vis-praha.cz, anebo na adresu společnosti.