Inspekce, analýza, návrh a ochraňování vodního hospodářství

volná místa

V současné době nabízíme následující pracovní pozice.

1. PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘ­SKÝCH STAVEB

Náplň práce
práce na projektových dokumentacích všech stupňů (STS, DUR, DSP, DPS)
samostatné řešení projektů a spolupráce v kolektivu
Požadujeme
SŠ/VŠ stavební, obor vodohospodářské stavby nebo pozemní stavby
orientace v inženýrské činnosti výhodou (zajištění územních rozhodnutí a stavebních povolení)
znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
praxe v oboru vítána
řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
Nabízíme
zajímavou a samostatnou práci
platové ohodnocení dle vykonané práce
možnost ubytování
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky
Místo pracoviště
Praha 5 – Smíchov (blízko metra B)
Pracovní vztah
práce na plný úvazek

Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem stručný životopis na projekce@vis-praha.cz.

2. Odborný pracovník v laboratoři – laborantka

Náplň práce
příprava vzorků k analýze
samostatné běžné i speciální rozbory pitných, povrchových a odpadních vod a kalů
obsluha základních přístrojů a zařízení
Zodpovědnost
správnost a včasnost rozborů vod a kalů v souladu s příručkou jakosti
plnění akreditačních kritérií
dodržování všech předepsaných předpisů a nařízení
Požadujeme
vzdělání úplné střední odborné s maturitou
dobrý zdravotní stav
zodpovědnost
řidičský průkaz sk. B vítán
Nabízíme
zázemí akciové společnosti – profesionální přátelské pracovní prostředí
pracovní poměr na dobu neurčitou
mzdu dohodou
6 týdnů dovolené
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní pojištění
Praha 5 – Smíchov

V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem životopis na osob@vis-praha.cz, nebo poštou na adresu společnosti. Pohovor lze také sjednat na tel.: 257 182 411 (popřípadě 723 639 530).